درباره سیستم تبادل لینک 118

با توجه به افزایش روز افزون وبلاگ ها و وب سایت و نبودن روشی موثر برای معرفی آنها به دنیای پیرامون ، سیستمی ایجاد کردیم که به وسیله آن هر سایت و وبلاگی با هر پیچ رنک و الکسا رنکی بتوانید سایت خود را درون این سیستم معرفی کند ،

محاسن این سیستم

  • برخورداری از ارزش پیج رنک 4 گوگل ، تقریبا 98 درصد سایت ها و و بلاگ هایی که درون این سیستم تبادل لینک می کنند ، از پیج رنک پایینتری برخوردارند و این کاملا به نفع کسی است که تبادل لینک می کند .به گفته ی گوگل یک وب سایت با رنک دو چند برابر یک وب سایت با رنک 1 و همینطور یک وب سایت با رنک 3 بسیار با ارزش تر از چند سیستم با رنک 2 است و بدین ترتیب رنک چهار ارزشی بسیار افزون تر از رنک 3 دارد .
  • ایندکس شدن سریع تر از هر روش دیگر . اگر وب سایت شما در گوگل هنوز ایندکس نشده باشد . شما باید از طریق سایت گوگل آن را به این موتور جستجو گر معرفی کنید . که این فرآیند زمانی بین 2 روز تا 1 هفته زمان می برد . اما روشی که ما در اختیار شما قرار می دهیم ثبت در این وب سایت است . معمولا هر صفحه ای که در سایت ما معرفی می شود . بین 1 دقیقه تا 30 دقیقه بعد در نتایچ گوگل دیده می شود که این یک ویژگی خارق العاده محسوب می شود و برای وب مسترها رویایی است . که این نتیجه تلاش شبانه روزی مسئولین سایت است .
  • سیستم بدون محدودیت بوده و شما می توانید هر چه می خواهید بدون هیچ گونه کد کپچا و یا هر مانع دیگری لینک ثبت کنید .

 

طراحی و اجرای این سیستم به دست دوستان  بسیار خوب ما یعنی شرکت تارنما نگار سپاهان  انجام شده است

netscript.ir